Proje Taşımacılığı

Konvansiyonel ve dökme sınıfına girmeyen özel yüklerde, araç ve ekipmanları ile tecrübe gerektiren ve bir projenin parçası olan tüm yüklerin taşınması Tria Lojistik Hizmetler’in ilgi ve beceri alanına girmektedir. Yükün ağırlığı, ölçülerinin büyüklüğü ile ilgili sınırlamayıp, taşıma işinin tüm halkalarında doğru, bilgili, tecrübeli ekip kullanılmaktır. Tria Lojistik Hizmetler lojistik tedariğinin tüm halkalarında müşterilerinin ihtiyacı olan tüm desteği ve güveni sunmaktadır.

Kırkambar Taşımacılık

Parsiyel yükler sözkonusu olduğunda ister bir parça, isterse bir gemiyi dolduracak boyutta yük olsun, müşterilere en doğru seçeneği sunmak ve yükün güvenli bir şekilde, zamanında ulaşımını sağlamak günümüzün olmazsa olmazdır. Konteyner hatlarıyla taşınamayan tüm yükler için Tria Lojistik Hizzmetler olarak sizlere uygun bir çalışma yapılabilecektir.

Ağır Yük ve Gabari Dışı Taşımacılık

Büyüklük ve ağırlık önemli olduğunda, özel ekipman gerektiğinde, yükleme ve tahliye limanlarında vinç bulunamadığında geminin yanaşacağı güvenli liman ve rıhtım sağlanması yükün taşıması için yeterli olmaktadır. Müşterinin yükün taşınmasını istemesi yeterlidir.