Multimodal Taşımacılık ve Taşıma İşleri Organizatorlüğü

Tria Lojistik Hizmetler,önceleri sadece deniz taşımacılığı alanında organizatörlük firması olarak kurulmuş iken , kısa süre sonrasında müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda birbirinden çok bağımsız görmediği gemi acenteliği hizmetlerinide faaliyet alanina eklemiştir. Kapıdan kapıya yapılan taşımalarda Türkiye ‘nin stratejik ve coğrafi konumundan dolayı denizyolu ile gelen yükleri – özellikle konteyner ve proje malzemeleri – yine denizyolu veya karayolu ve demiryolu seçeneklerinden faydalanarak hem komşu ülkelere transit olarak hem de Turkiye’nin iç bölgelerine taşımasını gerçekleştirmektedir.

 
Transit Yük Taşımacılığı

Türkiye, jeopolitik durumu ve özellikle bölgesinde endüstriyel olarak gelişmekte olan ve enerji bloğunda bulunan ülkelere yakınlığı nedeniyle transit yük taşımacılığı için önemli bir merkezdir. Türkiye üzerinden, Irak, İran, Suriye, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ve Kazakistan’a veya bu ülkelerden olan ticaretlerde özellikle endüstriyel yük ve enerji projeleri taşımalarında Tria Lojistik Hizmetler, müşterilerine doğru tedarikçilerle hizmet vermektedir.

 
Depolama

Tria Lojistik Hizmetler. müşterilerin tüm yükleri için gümrüklü veya gümrüksüz, açık veya kapalı alan ve depolama konularında doğru adreslerde hizmet vermektedir.

Depo sahasına indirilecek transit yükler dahil özel vinç ve ekipman tedariği sağlamaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz hem gümrüklü hem de gümrüksüz depolar sayesinde kapalı ve açık alanlarla ekipman desteği ile elleçleme yapılabilmektedir.