Hizmetlerimiz
 • Gemi Acenteliği

  Türkiye’ de Acentelik Yetki Belgesini (belge no:732) ilk alan şirketlerden biri olan Tria Lojistik Hizmetler, gemi acentelik hizmetlerini Akdeniz hattındaki İskenderun’ a kadar olan tüm liman ve iskelelerde Mersin şubesinden vermektedir. Firmamız, kurulduğu günden bu yana kazanmış olduğu vizyon ile standart dışı acentelik hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Gemilerin ilk geliş eta’sından, kalkışına kadar 7/24 saat personel bulundurma, yük operasyonunun sağlıklı ve düzgün şekilde yapılabilmesi için kaptanla işbirliği, personel değişikliklerinin zamanında yapılması, tüm bürokratik işlemlerin sağlıklı yürütülmesi, yükün güvenli şekilde bağlanması, gerekli olan materyallerin sağlanmasına kadar ayrıcalıklı hizmet vermektedir. Tria Lojistik Hizmetler, 2007 yılından bu yana DTO(Deniz Ticaret Odasi) üyesi olup ofislerinde IMDG(Denizyoluyla Taşınan Tehlikeli Yüklere İlişkin) eğitim sertifikalı personel bulunmaktadır.

  Devamını Oku

 • Gemi Kiralama

  Tria Lojistik Hizmetler, kurulduğu günden bu yana kiralama hizmetini denizcilik fakültesinden eğitim almış ve kiralama konusunda tecrübeli çalışanları ile hizmet vermektedir. Müşterilerine küçük kosterden, handymaxa, sefer kiralamasından zaman kiralamasına kadar ve parsiyel kiralama dahil tüm endüstriyel projeler, ağır ve gabari dışı yükler, paletli yükler ile konvansiyonel ve kuru dökme yükler gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Tria Lojistik Hizmetler, global müşteriler ve operatörler ile çalışmanın yanı sıra, konteyner hatları ile taşınamayan tüm yükler ile ilgili, ağırlığı ya da parça adedi ne olursa olsun müşterilerine en doğru hizmeti vermektedir.

  
  Devamını Oku

 • Multimodal Taşımacılık ve Taşıma İşleri Organizatorlüğü

  Tria Lojistik Hizmetler,önceleri sadece deniz taşımacılığı alanında organizatörlük firması olarak kurulmuş iken , kısa süre sonrasında müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda birbirinden çok bağımsız görmediği gemi acenteliği hizmetlerinide faaliyet alanina eklemiştir. Kapıdan kapıya yapılan taşımalarda Türkiye ‘nin stratejik ve coğrafi konumundan dolayı denizyolu ile gelen yükleri – özellikle konteyner ve proje malzemeleri – yine denizyolu veya karayolu ve demiryolu seçeneklerinden faydalanarak hem komşu ülkelere transit olarak hem de Turkiye’nin iç bölgelerine taşımasını gerçekleştirmektedir.

   

  
  Devamını Oku

 • Proje Taşımacılığı

  Konvansiyonel ve dökme sınıfına girmeyen özel yüklerde, araç ve ekipmanları ile tecrübe gerektiren ve bir projenin parçası olan tüm yüklerin taşınması Tria Lojistik Hizmetler’in ilgi ve beceri alanına girmektedir. Yükün ağırlığı, ölçülerinin büyüklüğü ile ilgili sınırlamayıp, taşıma işinin tüm halkalarında doğru, bilgili, tecrübeli ekip kullanılmaktır. Tria Lojistik Hizmetler lojistik tedariğinin tüm halkalarında müşterilerinin ihtiyacı olan tüm desteği ve güveni sunmaktadır.

   

  
  Devamını Oku